-
Ktm Sx 85 sx
+1,715 €
initial price :
2,0121,715 €
initial price :
2,012sprzedam ktm 85sx po remoncie gubinDetail31/08/2026
POLAND-
85 cc
-
-
-
2014
-
-
-
66-620
-
-
Ktm Sx 85 sx
+2,196 €
initial price :
2,4012,196 €
initial price :
2,401ktm 85 sx 2016 ok110 mth myślibórzDetail05/07/2026
POLAND-
85 cc
-
-
-
2016
-
-
-
74-300
-
-
Ktm Sx 85 sx
+2,104 €
-
Ktm Sx 85 sx
+3,316 €
3,316 €
ktm sx 85, 2016 r., ohlins, hgs, tuning, dodatki, transport, raty na oświadczenie! gryficeDetail07/10/2026
POLAND-
85 cc
-
-
-
2016
-
-
-
72-300
-
-
Ktm Sx 85 sx
+1,670 €
-
Ktm Sx 85 sx
+1,830 €
initial price :
1,9441,830 €
initial price :
1,944ktm sx85 2010r [19,16] chludowoDetail29/08/2026
POLAND-
85 cc
-
-
-
2010
-
-
-
62-001
-
-
Ktm Sx 85 sx
+1,944 €
initial price :
2,0581,944 €
initial price :
2,058ktm 85 sx 2009r wrocław psie poleDetail06/04/2026
POLAND-
85 cc
-
-
-
2009
-
-
-
50-001
-
-
Ktm Sx 85 sx
+2,493 €
-
Ktm Sx 85 sx
+1,876 €
initial price :
2,0121,876 €
initial price :
2,012ktm sx 85 – po generalnym remoncie silnika i lag + vhm (gotowy do jazdy) niemodlinDetail28/09/2026
POLAND-
85 cc
-
-
-
2007
-
-
-
49-100
-
-
Ktm Sx 85 sx
+2,516 €
initial price :
2,8592,516 €
initial price :
2,859ktm sx 85 | 2021r | po remoncie silnika | dodatki + wydech hgs bytówDetail16/08/2026
POLAND-
85 cc
-
-
-
2021
-
-
-
77-100
-
-
Ktm Sx 85 sx
+1,921 €
initial price :
1,9441,921 €
initial price :
1,944ktm sx 85 2008r 15 mtg po remocncie koronowoDetail03/10/2026
POLAND-
85 cc
-
-
-
2008
-
-
-
86-008
-
-
Ktm Sx 85 sx
+2,401 €
-
Ktm Sx 85 sx
+2,744 €
-
Ktm Sx 85 sx
+3,202 €
-
Ktm Sx 85 sx
+1,601 €
initial price :
1,6921,601 €
initial price :
1,692ktm sx 85 cross zadbany lyskiDetail31/08/2026
POLAND-
85 cc
-
-
-
2007
-
-
-
44-295
-
-
Ktm Sx 85 sx
+2,356 €
-
Ktm Sx 85 sx
+2,264 €
-
Ktm Sx 85 sx
+2,630 €
-
Ktm Sx 85 sx
+2,127 €
2,127 €
ktm sx 85, 2019r! stan bdb! 19/16! hgs! ehr racing! (kx,yz,cr,rm,tc) mszana dolnaDetail15/10/2026
POLAND-
85 cc
-
-
-
2019
-
-
-
-
-
-
Ktm Sx 85 sx
+1,281 €
-
Ktm Sx 85 sx
+1,670 €
-
Ktm Sx 85 sx
+2,745 €
-
Ktm Sx 85 sx
+3,865 €
-
Ktm Sx 85 sx
+2,218 €