-
Kawasaki W800
+4,750 €
initial price :
5,000 -
Kawasaki W800
+4,500 €
initial price :
5,5004,500 €
initial price :
5,500kawazaki w800 (m2137950986)Detail21/01/2025
BELGIUM-
800 cc
-
14,000 Km
-
2012
-
-
-
1030
-
-
Kawasaki W800
+4,750 €
initial price :
5,0004,750 €
initial price :
5,000kawasaki w800 2011 (m2409959980)Detail13/06/2026
BELGIUM-
800 cc
-
-
-
-
-
-
-
1160
-
-
Kawasaki W800
+4,750 €
initial price :
5,0004,750 €
initial price :
5,000kawasaki w800 2011 (m2409959980)Detail12/06/2026
BELGIUM-
800 cc
-
-
-
-
-
-
-
1160
-
-
Kawasaki W800
+8,000 €
initial price :
8,200 -
Kawasaki W800
+8,300 €
8,300 €
kawasaki w800_03/2026_721 km garantie et assistance --> 2030 (m2446282662)Detail24/09/2026
BELGIUM-
800 cc
-
721 Km
-
2026
-
-
-
7110
-
-
Kawasaki W800 STREET
+6,550 €
6,550 €
kawasaki w800 street in nieuwstaat (m2458893331)Detail27/10/2026
BELGIUM-
800 cc
-
3,000 Km
-
2021
-
-
-
2260
-
-
Kawasaki W800
+8,950 €
8,950 €
kawasaki w800 nieuwste model met asahi windscherm (m2458420951)Detail26/10/2026
BELGIUM-
800 cc
-
3,900 Km
-
2025
-
-
-
2260
-
-
Kawasaki W800
+7,750 €
7,750 €
kawasaki w800 in showroomstaat (m2458304946)Detail26/10/2026
BELGIUM-
800 cc
-
10,000 Km
-
2024
-
-
-
2260
-
-
Kawasaki W800
+9,350 €
9,350 €
kawasaki w800 in nieuwstaat (btw moto) (m2458303501)Detail26/10/2026
BELGIUM-
800 cc
-
210 Km
-
2026
-
-
-
2260
-
-
Kawasaki W800
+9,899 €
9,899 €
modèle w800 2025 disponible en stock (m2220828672)Detail22/03/2026
BELGIUM-
800 cc
-
10 Km
-
2025
-
-
-
2260
-
-
Kawasaki W800
+4,000 €
4,000 €
kawasaki w 800 blauw metallic (m2430022102)Detail12/08/2026
BELGIUM-
800 cc
-
19,693 Km
-
2014
-
-
-
9890
-
-
Kawasaki W800
+3,500 €
initial price :
4,000 -
Kawasaki W800
+7,950 €
-
Kawasaki W800
+7,950 €
7,950 €
kawasaki w800 2025 1400km (m2448393777)Detail30/09/2026
BELGIUM-
800 cc
-
1,400 Km
-
2025
-
-
-
2940
-
-
Kawasaki W800 STREET
+6,650 €
6,650 €
kawasaki w800 street 2022 5500km (m2441093741)Detail10/09/2026
BELGIUM-
800 cc
-
5,500 Km
-
2022
-
-
-
2940
-
-
Kawasaki W800
+5,900 €
-
Kawasaki W800
+8,000 €
initial price :
8,2008,000 €
initial price :
8,200kawasaki w800 (m2440361612)Detail08/09/2026
BELGIUM-
800 cc
-
1,500 Km
-
2025
-
-
-
6560
-
-
Kawasaki W800
+4,990 €
-
Kawasaki W800 CAFE
+7,550 €
7,550 €
kawasaki w 800 café (année de construction 2021) (m2448167166)Detail29/09/2026
BELGIUM-
800 cc
-
5,260 Km
-
2021
-
-
-
3520
-
-
Kawasaki W800
+9,899 €
9,899 €
2026 kawasaki w800 (a2) (4j garantie, 4j assistance) (m2381233287)Detail25/03/2026
BELGIUM-
800 cc
-
10 Km
-
2026
-
-
-
3520
-
-
Kawasaki W800
+3,980 €
-
Kawasaki W800
+6,990 €
-
Kawasaki W800 EDITION
+6,990 €
6,990 €
kawasaki w800 édition spéciale/35kw/5800km/2016/look rétro (m2429490004)Detail10/08/2026
BELGIUM-
800 cc
-
5,800 Km
-
2016
-
-
-
8760
-